NĚCO MÁLO O TAJNÉ DOHODĚ J.V.STALINA S J.D.ROCKEFELLEREM JR. A N.L, ROTSCHIELDEM V ČERVNU 1945, KTERÁ POMOHLA UDRŽET MÍR PO DOBU 75 LET.

Před několika léty, během návštěvy Edinburghu a za výrazné pomoci mého přítele, žurnalisty Petra Formana, (který žije ve Velké Británii už bezmála 20 let,) jsem se dostal do "Britské královské knihovny" sekce vojenské historie. Hledal jsem původně orginál Enciklopedie Britanica, který se zde zachoval jako jediný na světě. A bylo možné si ho prohlédnout.

Zajímala mě totiž skutečnost, co se v ní píše o Slovanech, slovanské kultuře a o Veliké Tartárii. Úplnou náhodou jsem se ale dostal k velice prazvláštní kopii materiálu. Konkrétně k útlému dokumentu, který byl napsaný nejen anglicky, ale i rusky. Byl podepsaný jen pár týdnů po válce. Konkrétně 24. června 1945. Vědél jsem, že tento den slaví staří Slované svátek slavjanského boha válečníka" - Jarila. Bylo tradicí v Slovanském světě v tento den podepisovat mírové dohody, které měli zajistit klid zbraní alespoň na dvě generace. Bůh Jarilo měl totiž zlatý štít, který mohl vzít do ruky jenom v době války. Jinak musel být ulože v síni bohů. Tolik o jeho válečné výzbroji praví Ruské byliny a prastaré pověsti. Ale abych neodbočoval od tématu. Stručně s laicky řečeno - ve smlouvě stálo, že dle poválečné dohody J.V.Stalina a rodů Rockefellera a Rotschielda, byla podepsána tato listinná - dohoda, kde se oba "chazarské" rody zavázali "Vůdci Sovětského svazu J.V. Stalinovi" k tomu, že dají pokoj populaci v Stalinově "východním bloku" na "jeden lidský život" ..t.j., že 75. let nebude mezi nimi a jejich "Západem" na jedné straně a "Slovanským východem" na straně druhé žádný konflikt většího rozměru a ani - světová válka! Podepsané to bylo J.V.Stalinem, I.S. Koněvem za Sovětský svaz a John D. Rockefellerem ml. a Louis Nathaniel von Rothschildem za druhou stranu. Datum byl 24. červenec 1945, Berlín. Musím potvrdit, že do doby, než se my tento dokument dostal do rukou, jsem konspiračním teoriím "nikdy" nevěnoval sebemenší pozornost. Je pravda ale, že o této dohodě jsem mnohokrát slyšel nejen z doslechu ale párkrát i od mého dědečka, který taky bojoval v 2 světové válce. Bral jsem to spíš jako takovou kuriozitu. Ale po této praktické zkušenosti, jsem už nikdy víc nebral na lehkou váhu informace, které se zdáli být nejen nepravděpodobné ale dokonce i vymyšlené. Dle přísloví - "na každém šprochu je pravdy trochu". Co jsem z toho dokumentu a po rozhovoru se správcem Britské královské knihovny - pochopil?

- Za prvé je zjevně něco o čem veřejnost ani jen netuší, co se týče historie a dohod mezi Východem a Západem.

- Za druhé je vidět že J.V.Stalin byl opravdu velká vůdčí osobnost světové politiky, když tuto dohodu přijeli do Berlína osobně podepsat vůdci nebo spíš nejvýznamnější členové chazarského klanu, kteří byli taky zakladateli organizace, které se dnes označuje po celé planetě jako "Deep State - Cabala" a která ovládá skoro všechny vlády a země světa.

- A za třetí je přímo úžasné zjistit, že tuto dohodu si obě nepřátelské strany ctili i po smrti jejich protagonistů!

To by bylo asi tak všechno k tomuto významnému historickému dokumentu, který určitě měl významný dopad nejen na poválečnou politiku, ale i na takzvanou Karibskou krizi, a roky poválečných revolucí, jako roky 1948, 1956, 1968, 1989.

A tak počítejme.

Kdy nám to přestane tato významná a utajovaná smlouva - platit?

Nevíte?

Tak počítejme 75 let od války a máme tady datum 24. června 2020. Zajímavé je, že ve stejný den, se budou konat v Rusku oslavy "Dne vítězství" a taky - velkolepá vojenská přehlídka, která se měla původně konat 3 září. A za zvláštních okolností a dle nařízení prezidenta Ruské federace V.V. Putina se bude konat právě v den ukončení platnosti "smlouvy o příměří" před 75 lety, mezi potomky J.V.Stalina a potomky rodů Johna D. Rockefellera ml. a Louisa Nathaniela von Rothschilda.

Zkrátka příměří trvající 75 let mezi největšími nepřatelskými frakcemi této planety končí za 22 dní!!!

Co se dá o celé situaci tak asi dodat?

Ze znamení se dá vyčíst jedno.

Prezident Putin 24.6.2020 tedy v den vypršení smlouvy - dává jasně najevo silám "Deep State - Cabala" nejen v USA a EU ale i po celé planetě, že se má mít "osa" Washington, Londýn, Berlín, Zurrich na velkém pozoru, pokud by chtěli proti němu a Rusku něco - zkusit.

Je to signál a "jasný odkaz" že je Rusko již dobře připraveno odrazit jakýkoliv útok nebo revanš ze strany Deep State - Cabala, neboli NWO. Zjevně to dělá proto, že druhá frakce už začala horkou válku v USA s Donaldem Trumpem a jeho koalicí, kde se ho snaží co nejdříve - eliminovat.

Stejný scénář se realizuje v EU. Putin chápe, že když Trump prohraje, bude na řadě Rusko! Proto Deep State - Cabala v den vypršení smlouvy - posílá odkaz a znamení - že ví o tom, že mír je u konce a je připraven se nejen bránit! Nedá mi ještě nevzpomenout známou příhodu, která se stala před smrtí "generalisima" J.V. Stalina. Staré prameny hovoří o tom, že když už byl na tom Stalin dost zle, nechal si zavolat celé politbyro a v krátkém rozhovoru, protože už neměl dost sil, jim řekl asi toto.

Cituji: "Varuji vás všechny co jste tady! Nedopusťte, aby se Sovětský svaz rozdrobil na malé státečky! Aby byl po mé smrti poražen imperialisty! Nevěřte chazarům, když umřu a po mé smrti nastane na chvíli politické vakuum. Jsou to imperialisté a spolu s anglosasy a nacisty, kteří k nim po válce utekli by nás nejraději zasypali bombami. Tedy kdyby jim nehrozila nukleární zima. Nejen všechny Slovany, ale především nás Rusy - nenávidí k smrti!

Na to nikdy nezapomínejte! Když jim povolíte, aby se zmocnili čehokoliv, co je naše a co jsme si draze vybojovali vlastní krví, vloudí se k nám, mezi nás, získají si vaši důvěru a pak vás všechny do posledního - rozmáčkají mezi prsty jako vši! Nikdy chazarské západní mafii v "Nové Judei" nevěřte! Jsou to slizcí hadi a ještěři, kteří se spojí i se samotným Satanem, jenom aby nás mohli všechny do jednoho pozabíjet a to jakýmkoliv způsobem! Nedovolte proto za žádnou cenu rozpad Sovětského svazu! Rusko přežije jenom když bude veliké a silné!" Co dodat závěrem? Jak je po 30 letech vidět, slova a dá se říct i "proroctví J.V.Stalina" na smrtelné posteli se vyplnila bezmála do puntíku. Teď už jenom musíme doufat, že se nevyplní ani druhá část proroctví o tom, co má následovat, když po 75. létech skončí 24.6.2020 v 11:00 dopoledne platnost dohody o "klidu zbraní" mezi "Západní kulturou smrti" a "Slovanským světem." Zatím podle toho, co se děje v "Západním světě", tedy v EU a USA, nastane spíš to, co Stalin na smrtelné posteli nechtěl, aby se stalo. Tušil ale, že když nebude mít Rusko alespoň z poloviny tak silného vůdce jako je on sám, jeho konec je víc než jistý! V USA totiž už začal válčit prezident Donald Trump se zástupní armádou afroamerických asociálů, které jako žoldáky NWO platí Deep State - Cabala. A tak máme přímo před sebou - přípravu na "generálku" WW III, neboli poslední kapitolu "biblického projektu", kterým je, jak všichni dobře víme z evangelija svatého Jana, Armagedon! Evropa, kde zatím všichni momentálně žijeme, je na tom skoro stejně. Řecko válčí na hranicích s Tureckem, které je zcela v moci Deep State - Cabala a u hranic Ruska je velké vojenské cvičení věrných generálů Deep State Cabala, která momentálně ovládá nejen NATO, ale i všechny vlády v západní Evropě a taky loutkové vlády postkomunistických zemí východní části EU, které do roku 1989 byli spojenci Sovětského svazu. Situace je zkrátka velice vážná. Stačí opravdu velice málo, aby se rozhořel konvenční vojenský konflikt, který bezesporu v poslední fázi přeroste do války - nukleární. A to bude konec 22. civilizace na této zeměploše. zdroj: https://quintus-sertorius.webnode.cz/…gHg https://www.facebook.com/…y-R

Český nezávislý tisk červen 2020                                        Eva Levanerová

You have no rights to post comments