Při čtení článků a sledování videí nejen na CFP, jsem se o koronaviru dozvěděl zajímavé skutečnosti. Tak třeba, že je příbuzný s virem HIV, který rovněž začíná taky jen takovou chřipkou, ale za pár let končí (je-li neléčený) smrtí na zápal plic, tedy poté, co zlikviduje imunitu svého hostitele. Dále, že tento koronavirus je nejvíce smrtelný pro lidi s oslabenou imunitou a chronickými nemocemi, které nejsou současnou medicínou nikdy vyléčeny, ale jen permanentně léčeny, aby měl farmaceutický průmysl stále mamutí zisky. Proč by tedy nový koronavirus (příbuzný viru HIV) dlouhé roky imunitu likvidoval, když spousta lidí již imunitu zlikvidovanou má, díky nenažranosti farmakokoncernů. To vše jsou ale stále, jak se říká jen drobné. Zde by si mohli mladí, zdraví a krásní lidé stále ještě mnout ruce a bouchnout šáňo, že jich se to netýká, poněvadž smrtnost u této skupiny lidí je mizivá a průběh nemoci, kterou vyvolává koronavirus velmi mírný a často bez příznaků. Teď ale příjde to hlavní. Koronavirus údajně napadá a poškozuje rozmnožovací orgány u mužů. Říkal to nějaký doktor-virolog u Martiny Kociánové. A nikdo to doposud nedementoval, naopak. Takže mladí krásní a zdraví lidé se tak možná za pár let budou velice divit, když budou chtít založit rodinu.

Střih.

Pamatujete se ještě na články z před pár let o tajných schůzkách světových elit na různých tajných setkáních spolků jako např. Bilderberg, kterých se pravidelně účastnili lidé jako M.Albright alias Balkánská řeznice, nebo K. Schwarzenberg alias spící kníže, který na těchto setkáních, ač narkoleptik, nikdy nepřimouřil ani jedno víčko, poněvadž, dle jeho vlastních slov, tam probíhají velmi zajímavé diskuze, jako například na téma potřeby redukce obyvatel na planete Zemi... Můžete dát ruku do ohně na to, že tito nadlidé sami sebe považující za polobohy, netlachají jen tak do větru a že mají neomezené zdroje na vývoj třeba nějakého viru, který se už ale nebude s lidmi "mazlit" deset a více let. Chronicky nemocné a s oslabenou imunitou složí hned a mladým dá ještě falešnou naději na zdraví, život a rodinu. Ostatně makat na ně někdo musí a to chronicky nemocní a staří již nemůžou. A ještě na tom tito nadlidé vydělají, když za babku nakoupí levné akcie, zkrachovalé firmy a podniky...

Střih II.

A pamatujete ještě na články jak třeba jeden multimiliardář (pozn.:zakládající šéf Microsoftu Bill Gates) otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety? Řekl to na setkání elitní organizace TED. V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 - snížit lidskou populaci. Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky, které snižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.

Celý článek si můžete přečíst třeba ZDE:

A teď si tyto informace dejte dohromady a chvíli přemýšlejte. Nevím jak vám, ale mě vyšlo, že plán šílenců s neomezenými zdroji na depopulaci planety Země právě začal.

A můžete vsadit co jen chcete na to, že všichni tito psychicky nemocní ale nesmrtelní starci a stařeny, kteří sami sebe považují za bohy, v plném zdraví přežijí i se svými rodinami.

Bohužel takovou sázku vám žádná sázková kancelář nikde na světě nepříjme, a ví dobře proč.

Český nezávislý tisk 9.4.2020 Miroslav Suja

You have no rights to post comments